Naslovna » foto » Dan branitelja grada Zagreba

Dan branitelja grada Zagreba

Obilježavanjem Dana branitelja Grada Zagreba 30. svibnja 2015. godine, s poštovanjem se prisjećamo i odajemo počast svim zagrebačkim braniteljima iz Domovinskog rata, poglavito onima koji su svoje živote ugradili u temelje samostalne i međunarodno priznate hrvatske Domovine.

Na cjelodnevnom druženju branitelja i ratnih vojnih invalida Domovinskog rata Grada Zagreba uz športska natjecanja na ŠRC Sopot u Novom Zagrebu sudjelovali su i Veterani Vojne policije u malom nogometu  i stolnom tenisu.

Rezultati: Mali nogomet

Veterani Vojne policije 1 – 1 Udruga specijalne policije

Veterani Vojne policije 3 – 2 Udruga 1. Gardijske brigade Tigrovi

Veterani Vojne policije 4 – 4 Udruga 2. Gardijske brigade Gromovi

U utakmici za 3 mjesto boljim izvođenjem sedmeraca Udruga 2. Gardijske brigade Gromovi osvojila je 3 mjesto, 2.mjesto osvojila je Udruga 1.Hrvatski gardijski Zdrug, dok je 1. Mjesto osvojila Udruga specijalne policije pobijedivši u finalu 1.HGZ. Na turniru su još sudjelovali i HVIDR-a Susedgrad i HVIDR-a Zagreb.